• Simutronics Corp.

Çatışma Puanları ve Asker Künyeleri

Çatışma Puanları ve Asker Künyeleri nedir?


Çatışma Puanları ve Asker Künyeleri, her bir turnuvanın galibinin sırasıyla Uluslar Çatışması ve İttifak Savaşlarında kararlaştırılmasının yeni yolu olacaktır. Bir savaşta kazanılan her madalya, oyuncunun seviyesine bağlı olarak bir katsayı ile çarpılır. Değişiklik Sezon 18'in başlangıcında yürürlüğe girecek.


Bunu neden yapıyoruz?


Son zamanlarda, çok daha yüksek seviyelere vurabilecek destelere sahip olmalarına rağmen, dikkate değer miktarda oyuncu kasıtlı olarak daha düşük rütbeleri işgal etmiştir. Bu, sıralamada düşmeleri ve daha sonra şansı olmayan oyunculara karşı daha kolay madalya kazanmaları için, kasıtlı olarak kaybetmek suretiyle yapılır. Farklı rütbelerden oyuncuların farklı katkıları olacağına ve sıralamada tırmanma çabalarının ödüllendirileceğine inanıyoruz. Bu yüzden kazanılan madalyalar oyuncuların rütbelerine göre Çatışma Puanlarına veya Asker Künyelerine dönüştürülecek.


Ayrıca değişikliğin eşleştirme üzerinde olumlu bir etkisi olacağına ve benzer kart seviyelerine sahip oyuncuların birbirlerine karşı oynayacağı daha eşit savaşlara yol açacağına inanıyoruz.


Yeni değişiklikler nerede uygulanacak?


Yeni değişiklikler sadece Ulusların Çatışması ve İttifak Savaşlarını etkileyecek. İttifak kutusu ve Zafer kutusu için madalyaların toplanma şekli değişmeden kalacaktır.


Nasıl hesaplanır?


Farklı rütbelerden oyuncuların hesaplanma katsayısı aşağıdaki gibidir:64 views0 comments

Recent Posts

See All