• Simutronics Corp.

İttifak Savaşları nedir?İttifak Savaşları, iki İttifak'ın birbiriyle yarıştığı ve tekrar edilen bir olaydır. Her İttifaktan oyuncular standart Savaş Modunda oyun oynayarak madalya toplarlar. Her madalya mevcut İttifak Savaşı skoruna eklenir. Çarpışmalar olduğu gibi kalır - oyuncular özellikle rakip ittifaktan oyuncularla değil, rastgele düşmanlarla eşleştirilir. Kazanan İttifak, her savaşın sonunda bir ödül kazanır, bu yüzden güçlerinizi toplayın ve Savaşa hazırlanın!


Katılmak için:

• Bir ittifaka katılmalısınız

• İttifak birden fazla oyuncudan oluşmalıdır

• İttifakın kazanması durumunda, sonunda bir ödül almak için, savaş başlamadan önce bir İttifakta olmalısınız. Savaş bitene kadar ittifakta kalmalısınız. İttifaktan savaş sırasında veya bir rakip belirlendikten sonra çıkarsanız, ödül almaya hak kazanmazsınız. Ayrıca, savaş sırasında bir ittifaka katılırsanız, madalyalarınız mevcut savaşın katkısına sayılmaz.


* Herhangi bir nedenle İttifakınızı değiştirmek isterseniz, ödül almaya hak kazanamayacağınız durumlardan kaçınmak için, bunu savaşın 3. Aşaması sırasında yapmanızı tavsiye ederiz. *


Nasıl çalışır?


İttifaklar rastgele günlerde birbirleriyle eşleştirilir. Ne zaman savaşta olacağınızı tanımlayan bir program yoktur. Ancak, tüm İttifakların belirli bir süre boyunca eşit sayıda savaşı olacaktır. Her an hazırlıklı olun çünkü Savaş zamanı. Kimse güvende değil!


Savaşın 3 aşaması vardır:

Aşama 1 - Hazırlık


Bu aşamada İttifakınız ona uygun bir rakiple eşleşecektir. Her oyuncu rakibin kim olduğunu ve hazırlık için ne kadar zaman kaldığını görebilir. Hazırlık aşaması 24 saat sürer.


Aşama 2 - Savaş


Bu ikinci aşamada, İttifaklardan oyuncular mümkün olduğunca çok madalya toplamak için ellerinden geleni yapmak zorundadır. Bu, Standart Savaş Modunda rastgele oyunculara karşı oynayarak yapılır. Savaş sırasında eşleştirmede herhangi bir değişiklik yok. Herkesin 24 saati var. (?)


Aşama 3 - Ödül


24 saatlik Savaş aşamasından sonra, daha fazla madalya toplayan İttifak kazanır. Savaş aşamasına katkıda bulunan oyuncular bir Savaş Galibi Kutusu kazanacaktır. Savaş Galibi Kutusunun içeriği o anki Rütbenize dayanıyor. Oyuncuların ödüllerini almak için 24 saatleri vardır.

Beraberlik durumunda kazanan yoktur ve her iki İttifak da savaşı ödül olmadan sonlandırır.


Önemli: İttifaklar rastgele günlerde birbirleriyle eşleştirilir. İttifakınızın ne zaman savaşta olacağını tanımlayan bir program yoktur.


Kış gitmiş olabilir, ancak savaş başlamak üzere! Hazır olun, çünkü İttifakınızın Size ihtiyacı var!


194 views0 comments

Recent Posts

See All