• Simutronics Corp.

Keşif Gezileri ve AvantajlarKeşif gezileri nedir ve nasıl çalışırlar


1. Keşif gezileri, oyuncuların yeni kaynaklar kazanabileceği ve avantajlar bulabileceği yeni bir PvE özelliğidir. Bu özellik, 500ZP'nin üzerindeki oyuncular için geçerli olacaktır. Keşif gezileri, Etkinlikler altında 'Keşif Gezileri' adlı yeni bir sekmede bulunabilir. Oyuncular, yeni kaynaklar ve avantajlar elde etmek için kartlarını keşif gezilerine gönderebilir.Bir seferin ne kadar başarılı olacağı Ordu Hakimiyetine bağlıdır. Oyuncunun kullanmayı seçtiği kartların seviyesi ve nadirliğine göre hesaplanır. Daha yüksek Ordu Hakimiyeti daha iyi ödüllerle sonuçlanacaktır. Ancak, seferin zorluğu ne kadar yüksekse, yüksek bir Ordu Hakimiyeti puanına ulaşmak o kadar zor olacaktır.


2. Her keşif seferi, seferi başlatmak için gerekli olan belirli kartlara sahiptir.


Farklı ZP'de açılan dört zorluk vardır. İlki modül ile açılır - 500ZP'de, ikincisi - 1000ZP'de, üçüncü - 1500ZP'de ve dördüncüsü 2500ZP'de. Daha yüksek zorluktaki seferlerin tamamlanması daha fazla zaman alır.
3. %100 Ordu Hakimiyeti üzerine, oyuncular, avantajlar için bir bonus düşme şansına sahip olur. Seferin zorluğu ne kadar yüksek olursa, ödüller o kadar iyi olur.


Bir keşif seferi başarıyla tamamlandığında, oyuncular keşif seferleri ekranından ödüllerini alabilirler.

4. Oyuncular, bir sefere 'gönderseler' bile kartlarını savaşta kullanmaya devam edebilecekler. Ancak, bir kart bir seferde kullanılırsa, aynı anda başka bir seferde kullanılamaz.


Avantajlar nelerdir ve nasıl çalışırlar?


1. Avantajlar her kartta bulunabilir, "Avantaj Ekle" düğmesine basıldığında oyuncu Avantajlar ekranına yönlendirilir. Avantajları kullanmak için, oyuncuların bunları kartın bir yuvasına yerleştirmesi gerekir. Kendilerine bir bonus ekleyerek kartın göstergelerini etkilerler.2. Avantajlar, oyundaki kartlar gibi dört nadirliğe sahiptir - Sıradan, Sıradışı, Nadir, Destansı. Her nadirlik farklı sayıda bonus göstergeler verir: Sıradan - bir bonus gösterge, Sıradışı - iki bonus gösterge, Nadir - üç bonus gösterge, Destansı - dört bonus gösterge. Avantajın farklı seviyelerinde ek bonuslar açılır: İkinci bonus - seviye 5 ; Üçüncü bonus - Seviye 10 ; Dördüncü ve son bonus - Seviye 20. Bu ek göstergeler, bonusların farklı başlangıç ​​yüzdelerinde görünebilir: İkinci göstergeler - %1 - %5 arasında; Üçüncü göstergeler - %1 - %10 arasında; Dördüncü göstergeler - %1 - %20 arası.


3. Avantajlar, Keşif Seferlerindeki - Mühimmat, Kağıt, Kömür ve Metal - kaynaklar aracılığıyla yükseltilebilir. Avantajın nadirliğine bağlı olarak, daha yüksek bir seviyeye yükseltmek için farklı türde kaynaklar gerekir.


4. Farklı nadirliğin faydaları farklı maksimum seviyelere sahiptir. Nadir Avantajlar daha fazla yükseltilebilir.


Her kartın yuvası, daha yüksek nadirlikte bir avantaj yerleştirmek için yükseltilebilir. Her yuva 3 kez yükseltilebilir. Oyuncunun kullanmayacağı avantajları varsa, onları kolayca kırabilir ve Hurda alabilir. (Kaynak, avantajlar için yuvanın yükseltilmesinde kullanılır.)5. Kart, avantajın sahip olduğu göstergeye sahip değilse, kart ve oyun içi performansı üzerinde bir etkisi olmayacaktır. Gösterge kartla uyumlu değilse, göstergenin yanında küçük bir işaret belirecektir.

6. Yeni 'Avantajlar' sekmesi altında, malzeme ve avantajlar içeren diğer kutuların yanı sıra, dükkanda mevcut olan malzemeler ve avantajlar içeren ücretsiz bir kutu olacak.Bu yeni modülün savaşları daha da ilginç hale getireceğine, yeni stratejiler oluşturacağına ve oyuncular için daha da çeşitli oynanışa sahip olacağına inanıyoruz.


79 views0 comments

Recent Posts

See All