• Simutronics Corp.

Sezon 18 Geliyor


18. Sezon'a hoş geldiniz! Tüm sezon sıfırlamalarında olduğu gibi, mevcut sıralama donduruldu ve yeni sezon, yeni bir sıralama ile başladı.Birinci Uluslar Çatışmasını kazananları tebrik ederiz!


Bu sezon Uluslar Çatışmasın'da birkaç değişiklik yapacağız.


Öncelikle, eleme aşamasında, oyuncuların Milli Takımdaki yerlerini kazanmak için, Çatışma puanları toplamaları gerekecektir. Çatışma puanları, her savaşta kazanılan madalya sayısına ve oyuncunun rütbesine göre hesaplanacaktır. Çatışma puanları hakkında daha fazlasını buradan okuyun.


Ayrıca Milli Takımlarda yer alabilecek oyuncuların sayısını 30'a düşürüyoruz. Bu sayede oyuncuların Milli Takımlarda yerlerini almak için daha da motive olacaklarına inanıyoruz.


Turnuvada yaptığımız diğer değişiklik ise eleme aşamasının süresinin uzatılması. Bu şekilde oyuncular, ülkeleri için en iyiler arasındaki yerlerini kazanmak ve Milli Takımlarının bir parçası olmaya layık olduklarını kanıtlamak için, daha fazla zamana sahip olacaklar.


Bu sezondan itibaren getireceğimiz bir diğer önemli değişiklik de günlük madalya sınırıdır - artık her oyuncu tarafından her gün toplanan maksimum madalya sayısı 75 ile sınırlandırılacaktır. Bu, oyuncuların çok sayıda madalya koleksiyonunu hiçbir şekilde kötüye kullanmamalarını sağlamak için yapılır. Ek olarak, İttifak savaşları ve Ulusların Çatışması turnuvalarını kazanmak için daha fazla beceri gerektirecek.


Bir kez daha tüm oyuncular yeni sezona 1. seviye OPS’ler ile başlayıp, seviye 5'e yükseltebilecekler! Bu, daha çeşitli bir oyun ve eşit savaşları teşvik edecektir. Ayrıca, yeni operasyon dönüşü olmayacak ve geçen sezon olduğu gibi aynı konfigürasyonda kalacaklar.


Prestij Kategorilerinden (Gardiyan III Rütbesi ve üzeri) tüm oyunculara sezon boyunca elde edilen en yüksek Prestij Seviyesine dayanan bir Prestij Kutusu verildi ve Zafer Puanları önceden belirlenmiş miktarlara sıfırlandı (Seviye ekranında belirtildiği gibi).


Kart bakiyesiyle ilgili olarak, bu sezon tüm değişiklikler kartın hem normal hem de еmektar versiyonunu etkileyecek.


Yarışma yeniden başlıyor! Liderler Sıralamasının en üstüne çıkın ve Prestij Kategorilerinde daha önce yayınlanmamış kartların kilidini açın!


DENGE DEĞİŞİKLİKLERİ:

Taktikler


Topçu saldırısı


Bina hasarı 800'den 750'ye düşürüldü

• Topçu saldırısı, bina hasarıyla diğer taktikleri gölgede bırakan, binalara karşı oldukça etkili oldu. Bu yüzden onu azaltıyoruz


Roket Aküsü


• Alan Hasarı 100'den 120'ye çıkarıldı

• Roket Aküsü, bunkerleri savunmak için iyi bir seçenek oldu, ancak birliklere karşı daha az etkili oldu. Daha değerli bir seçim yapmak için Alan Hasarını artıracağız.


Zırh delici mermi


• Hasar bonusu %40'tan %45'e çıkarıldı

• Geçen Sezonda zırh delici mermilerinin yeterince kullanılmadığını gördük. Bu yüzden bonus Hasarını artırıyoruz.Birimler


Tanksavar silahı


• Alan Araç Hasarı 1500'den 1300'e düşürüldü

• Tanksavar silahı, tankları çok fazla çaba harcamadan ve düşük maliyetle imha etme kabiliyeti nedeniyle aşırı kullanıldı. Bu yüzden Alan Araç Hasarlarını azaltıyoruz.


Tüfekçi


• Alan Hasarı 600'den 550'ye düşürüldü

• Yoldaki her birliği yok etme yetenekleri nedeniyle Tüfekçilerin aşırı kullanıldığını gördük. Bu sezon Alan Hasarlarını azaltıyoruz


Değişiklik gören tüm kartların Emektar versiyonu buna göre ayarlanacaktır.


Yeni sezona hazır mısınız?

77 views0 comments

Recent Posts

See All