• marielatzvetanova

Sezon 27 geldiTekrar hoş geldiniz, Generaller! 26. Sezonun sonu nihayet geldi ve onunla birlikte yeni 27. Sezonu karşılamaya hazırız! Prestij Seviye III ve üzerinde yer alan oyuncular, hak ettikleri ödülleri aldılar. Sıralamalar sıfırlandı ve yaklaşan zaferlerinizi bekliyor! Tüm OPS’ler 1. seviyeye sıfırlandı ve bağışlarınız için hazır!


Bu yeni sezonla birlikte yepyeni bir kart sunuyoruz - Patlayan Mayınlar.

Patlayan Mayınlar, Seviye 5'e eklendi ve bu seviyedeki ve üzerindeki tüm oyuncular, onu açıp savaşa sokma şansına sahipler.


Ve şimdi sezon sıfırlamasının en önemli kısmından geçmenin zamanı geldi - yepyeni Patlayan Mayınlar ve denge değişiklikleri!Yeni Kart Eklendi:

Seviye 5'e eklendi:


Patlayan Mayınlar:

  • Taktik kartı

  • Seviye 5'e eklendi

  • Yaygın olmayan nadirlik

  • Maliyet 3

  • Sahaya hem piyadelere hem de tanklara hasar veren ve onları yavaşlatan 12 mayın yerleştirir.

Patlayan Mayınlar sizi korumak ve savaş sırasında size biraz daha fazla tepki süresi vermek için burada.


Kartın Emektar Sürümü de mevcut olacak!
Denge Değişiklikleri


Havan Topu

Havan Topu, geçen sezon boyunca popüler seçimler arasında olmadı. Kartın savaş alanında sunabileceği daha çok şey olduğunu hissettik, bu yüzden Sağlığını artırıyoruz.

Sağlık 1500'den 2000'e yükseltildi

Roket Aküsü Roket Aküsü, bir süredir spot ışıklarından uzak duruyor. Daha iyi parlama şansı vermek için Alan Hasarını artırıyoru.

Alan Hasarı 150'den 300'e yükseltildi


Bombalama Bombalama oyuncularımız arasında favori olmadı, Havan topuna benzer şekilde kart geçen sezon boyunca çok fazla kullanılmadı. Hafif bir destek vermek için Araç Hasarını artırıyoruz. Araç Hasarı 550'den 600'e yükseltildi
Makinist

Makinist bu sezon düşük performans gösteriyor. Öldürmenin ne kadar kolay olduğunu göz önünde bulundurarak, en iyisinin, Makinistin Sağlık statüsünü hafif bir şekilde artırmaya karar verdik. Sağlık 2000'den 2500'e yükseltildi
Komando

Makinist bu sezon düşük performans gösteriyor. Öldürmenin ne kadar kolay olduğunu göz önünde bulundurarak, en iyisinin, Makinistin Sağlık statüsünü hafif bir şekilde artırmaya karar verdik. Alan Araç Hasarı 3000'den 3200'e yükseltildi
Telsiz Operatörü

Düşmanlarınıza hava saldırısı yapmak çok güçlü bir hareket olabilir, ancak Telsiz Operatörünüz belirlenen yere varamadan ölürse bu olmaz. Birliğin konumuna ulaştığından emin olmak için, Sağlığını güçlendiriyoruz.

Alan Araç Hasarı 3000'den 3200'e yükseltildi

Süper Ağır Tank

Geçen sezonki güçlendirmelerden sonra bile, Süper Ağır Tankın gerçekten olması gerektiği gibi performans göstermediğini hissettik. Kartın hem Bina hem de Araç Hasarını artırmaya karar verdik.

Bina Hasarı 2200'den 2400'e yükseltildi

Araç Hasarı 2200'den 2400'e yükseltildi


Değişiklik gören tüm kartların Emektar sürümü buna göre ayarlanacaktır.


Yeni zaferlere hazır mısınız Generaller?


9 views0 comments

Recent Posts

See All