• Simutronics Corp.

33. Sezon Geliyor!Tekrar hoş geldiniz, Generaller! Bu video Siege:World War II'nin 33. sezonunun başlangıcını işaret ediyor! Prestij Seviye III ve üzeri seviyeye ulaşan tüm oyuncuları tebrik ederiz! Geçen sezonki çabalarınız için ödüllendirildiniz! Sıralamalar sıfırlandı ve şimdi bir kez daha savaşa dalabilirsiniz!


Tüm OPS sıfırlandı ve bu sezon daha çeşitli ve ilginç oyun seçimleri yapmak için bazılarını değiştirdik. Onları yükseltmek ve oyununuzu savaş alanına getirmek için OPS puanları bağışlayın!


Bu Sezon Uzatmalarda değişiklikler yapıyoruz. 4 dakikada berabere biten maçlar Uzatma Süresine devam edecek, ancak bu Sezondan başlayarak, 1 dakika boyunca kaynak kurtarma oranı iki katına çıkacak.


Ayrıca Askeri Güç adında yeni bir nişan getiriyoruz. Bu yeni nişan, Ulusların Çatışması'ndaki tüm ülkelerden çatışma puanlarına katkıda bulunan ilk üçte yer aldığı için verilecektir.


Bu sezon yeni bir oyun modu getiriyoruz - 2vs2. Oyuncular 2 kişilik ekipler halinde takım olacak ve daha dinamik ve yoğun bir savaş alanında birlikte savaşacaklar. 2'ye 2 savaşlara katılın ve takım arkadaşlarınızla oyun stillerini hızla uyarlayın, yeni stratejiler oluşturun ve bu yeni oyun moduna daha fazla ekleme bekleyin.


Denge Değişiklikleri


Topçu saldırısı

Topçu saldırısı dikkatlerden kaçıyor. Kartı savaşta daha da kullanışlı hale getirmek için Bina Hasarını, Hasarını ve ayrıca, Araç Hasarı istatistiklerini de artırıyoruz.

Bina Hasarı 1000'den 1200'e yükseltildi

Hasar 700'den 1000'e yükseltildi

Araç Hasarı 1000'den 1200'e yükseltildi


Alev Tankı

Alev Tankının savaş alanındaki performansı son birkaç sezonda o kadar etkileyici olmamıştı, bunu düzeltmek için kartın üç istatistiğini artırıyoruz - Bina Yakma Hasarı, Yakma Hasarı ve Araç Yakma Hasarı.

Bina Yakma Hasarı 800'den 1200'e yükseltildi

Yakma Hasarı 240'tan 300'e yükseltildi

Araç Yakma Hasarı 120'den 200'e yükseltildi


Alev makinesi


Alev Tankına benzer şekilde, Alev Makinesi de oyuncular arasında popüler bir seçim olmadı. Yeni sezonda işleri biraz değiştirmek için kartın Bina Hasarı, Alan Hasarı ve Araç Hasarı istatistiklerini artırıyoruz.

Bina Hasarı 450'den 500'e yükseltildi

Alan Hasarı 250'den 300'e yükseltildi

Araç Hasarı 25'ten 40'a yükseltildi
Telsiz Operatörü

Telsiz Operatörü 32. sezonda kesinlikle en çok kullanılan kartlardan biri oldu, kartı savaş alanında daha dengeli hale getirmek için Sağlık ve Jeep dayanıklılığı istatistiklerini biraz azaltıyoruz.

Sağlık 3500'den 3200'e düşürüldü

Jeep dayanıklılığı 1500'den 1200'e düşürüldü

Radyo Kulesi Radyo Kulesi geçen sezon boyunca biraz fazla güçlü hissettirdi, savaş alanındaki kullanımını dengelemek için Süresini biraz azaltıyoruz.

Süre 25'ten 20'ye düşürüldüPatlayan Mayınlar Patlayan Mayınlar, oyuncular arasında popüler olmayan başka bir karttır. Bunu değiştirmek için kartın Hasarını ve Alan Araç Hasarını artırıyoruz.


Hasar 900'den 1100'e yükseltildi

Alan Araç Hasarı 1800'den 2000'e yükseltildi


Değişiklik gören tüm kartların Emektar sürümü buna göre ayarlanacaktır.


Savaşa hazır mısınız Generaller?


73 views0 comments

Recent Posts

See All